İstanbul
01 Mart, 2024, Cuma
 • DOLAR
  31.36
 • EURO
  34.00
 • ALTIN
  2091.5
 • BIST
  9097.15
 • BTC
  61539.724$

Selvi Kılıçdaroğlu Özgür Özel'e kurultay günü ne dedi?

Selvi Kılıçdaroğlu Özgür Özel'e kurultay günü ne dedi?
Özgür Özel'in, genel başkan seçildiği 38. Olağan Kurultayı'nda Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile çok konuşulan diyaloğu ortaya çıktı. Özel, katıldığı canlı yayında Selvi Kılıçdaroğlu'nun kendisine söylediklerini anlattı.

CHP'nin 38. Olağan Kurultayı'nda gündem olan Selvi Kılıçdaroğlu-Özgür Özel diyaloğuna ilişkin açıklama Özgür Özel'den geldi. Selvi Kılıçdaroğlu'nun kendisine "Sen de oradaydın" dediğini, kendisinin de durumu açıkladığını anlattı. TV100'de yayınlanan "Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum" programında konuşan Özel, şu ifadeleri kullandı:

"Onu yanlış çözümlemişler. ‘Özgür niye çok bağırdın’ gibi bir şey değil. Zaten Selvi Hanım'a da sorulursa doğrular. Şöyle diyor: ‘Özgür, sen de oradaydın ya.’ Millet ‘çok bağırdın’ dedi öyle kaldı. 39 milletvekilinden bahsettim ya ondan sonra, ‘Özgür bu olmadı. Sen de oradaydın ya’ dedi. O sırada da Kemal Bey de söz istemişti. Selvi Hanım ile el ele duruyoruz. Kemal Bey de kalkmak üzere. ‘Anlatacağım efendim’ dedim, yerime geçtim. Sonra ben sol elimle Selvi Hanım'ın sağ elini tuttum, ‘Efendim ben yoktum” dedim. ‘Sen 8'li komisyonda yok muydun’ dedi. ‘Yoktum, Engin Özkoç vardı. Ayrıca ben, 39 milletvekili verildiğini sabah 08.00’de öğrendim efendim’ dedim. ‘Öyle mi, bilmiyordum’ dedi. Ben de Selvi Hanım'ın elini öptüm ve o dakikada helalleştik."

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!