İstanbul
30 Kasım, 2023, Perşembe
 • DOLAR
  28.89
 • EURO
  31.68
 • ALTIN
  1899.1
 • BIST
  8016.03
 • BTC
  37803.77$

Özgür Özel ‘Ebabil Harekatı’nı hatırlattı! “Deşifre etmiştim”

Özgür Özel ‘Ebabil Harekatı’nı hatırlattı! “Deşifre etmiştim”
‘Ebabil Harekatı’, dün İçişleri Bakanlığı’na yönelik gerçekleştirilen terör saldırısı girişimi sonrası Soylu’ya sahip çıkıp Yerlikaya’yı hedef aldı. Tepkiler üzerine bir açıklama daha yapan Ebabil, paylaşımları silip hesabı kapattıklarını duyurdu. Konuya ilişkin X’ten paylaşım yapan CHP’li Özgür Özel, ‘‘Önce deşifre oldular ardından apar topar tüm hesaplarını kapattılar’’ ifadelerini kullandı.

Ankara’da dün İçişleri Bakanlığı’na yönelik gerçekleştirilen bombalı terör saldırısı girişiminde 2 polis memuru yaralandı. Süleyman Soylu’ya yakın olduğu iddia edilen ‘Ebabil Harekatı’ isimli trol grubu ise ‘güvenlik zafiyeti’ olduğunu belirterek Yerlikaya’yı hedef alan paylaşımlar yaptı.

Söz konusu hesap, bir süre sonra bu tweet’i sildi ve yeni bir tweet paylaşarak hesabın kapatılacağını “Bugün Ebabil Harekatı hesabından atılan tweet kabul edilemez! Bunu asla kabul etmiyor ve Ebabil Harekatı’nın sosyal medya hesabını kapatıyoruz” sözleriyle açıkladı.

CHP Genel Başkanlığı’na aday olan Grup Başkanı Özgür Özel, bugün sosyal medya platformu olan X’ten yapmış olduğu paylaşımda, daha önce ‘Ebabil Harekatı’ isimli trol organizasyonunu deşifre ettiğini söyledi. Özel, ‘‘Bir santim eğilmeyiz. Biliriz ki biz bir santim eğilirsek Bunlar bu millete diz çöktürürler’’ ifadelerini kullandı.
 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!